Online Ödeme Sayfası

E-posta, Bayi Kodu *

 
Şifre *

Dikkat!

Eski versiyon bir Chrome kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Firefox kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir IE kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Opera kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Safari kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

 

 

Maximum özellikli kartlara kampanya kapsamında 1000 TL üzeri 3 taksit çekimler de BİREYSEL KARTLARA +3 TAKSİT// 

KURUMSAL TİCARİ KARTLAR KAMPANYA DAHİLİNDE DEĞİLDİR. 

(AİDATSIZ-TROİ-BUSSİNES KARTLAR KAMPANYA DAHİLİNDE DEĞİLDİR.)

 

Akbank kartlara kampanya kapsamında 200 Tl üzeri 3 taksit çekimler de BİREYSEL KARTLARA +4 taksit yapılmaktadır. TİCARİ KARTLAR 100.000 TL KADAR +3 taksit yapılmaktadır.

(Aidatsız kartlar kampanya dahilinde değildir.)

 

     

Halkbank Paraf kartlara Kampanya kapsamında 100 TL ve üzeri alışverişler de 4 taksit çekimler de +2 taksit yapılmaktadır.

(Paraf kredi kartları, Parafly, Paraf Genç ile sanal ve ek kartlar kampanyaya dahildir. Ticari kartlar, debit kartlar, HalkCard, ParafPara kullanılarak yapılan alışverişler ile iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir) 

 

World özellikli bireysel kartlara kampanya kapsamında BİREYSEL KARTLARA ve TİCARİ KARTLARA +2 Taksit yapılmaktadır.